Funkčnost

Aby byla zajištěna funkčnost kuchyně musí se přistupovat zodpovědně nejen k výběru materiálů, ale i dalších doplňků bez kterých se kuchyň neobejde.
Tyto doplňky Vám rádi pomůžeme vybrat.

Dřezy a baterie

Bez mycí zóny si kuchyň vůbec nelze představit. Jedná se o nejvíce namáhanou část kuchyně. Výrobci nabízejí širokou nabídku nejrůznějších tvarů a velikostí dřezů i baterií, které lze kombinovat také barevně. Některé povrchové úpravy jsou odolné proti vodním kapkám, což ocení jistě každý uživatel kuchyně. Dřezu i baterie dodávané naší firmou jsou vždy v rámci montáže kuchyně připojeny k rozvodu vody a tedy plně funkční.

Pracovní desky

Výběr pracovní desky je velmi důležitý, je to nejvíce namáhaná část v kuchyni, nejprodávanější variantou kterou volí zákazníci je vzhledem k poměru ceny a kvality postformingová deska, další zajímavou variantou v posledních dvou letech je betonová deska vyráběná v mnoha dekorech, variantou je také Corian, Corralit, Hi-macs (umělý kámen) materiál na bázi umělých pryskyřic a v neposlední řadě Technistone nebo žula (přírodní kámen) novinkou je na trhu skleněná pracovní deska v různých odstínech.